| Türkçe | English | Руский |

Muhasebe Programları

e-Fatura Nedir? Gelir İdaresi Başkanlığının (GİB) belirlemiş olduğu standartlara uygun şekilde  fatuaların digital ortamda iletilmesi..
Programlarımızı daha yakından ve ayrıntılı incelemek istiyorsanız, sizin için, firmamızın yada size en yakın biyimizin yetkili personeli tarafından sunulacak bir demo düzenleyebiliriz.
Yazılım pazarlama ve destek sektöründe faaliyet gösteren bir işletmeniz varsa, NetAdam bayisi olup programlarımızı pazarlamak istiyorsanız, lütfen Bayilik Başvuru Formumuzu doldurup bize iletin.

Organizma Muhasebe Programları ve İş Yönetimi Programları

Muhasebe Programları

Organizma Web Tabanlı Muhasebe Programları:

  • %100 İnternet tabanlı
  • 7 gün 24 saat dünyanın her noktasından
  • Güvenli, hızlı, kolay erişim
  • Çok kullanıcılı, çok lisanlı
  • Verileriniz kendi sunucunuzda tutuluyor
  • Herşey sizin kontrolünüzde

Online Demo

Organizma Web Muhasebe Programı Broşürü Organizma Web Muhasebe Programı Broşürü

Günümüzde birçok işletme, bilişim teknolojilerinden yararlana­rak, muhasebe işlemlerini bilgisayar programları ile takip etmektedir. BiI­gisayar programları sayesinde muhasebenin kayıt, raporlama ve analiz fonk­siyonları kolay ve çabuk yapılmaktadır. Bilgisayarlar uygun ticari yazılımlarla, karar alma ve kontrol fonksiyonlarında araç olarak kullanılırlar. İşletmenin satınalma, üretim, satış, muhasebe, finansman, personel yönetimi gibi temel işlemlerinde de bilgisayar programları yaygın olarak kullanılmaktadır.

VUK'muzda isteyen I. ve II. sınıf Tüccarların tutmak zorunda oldukları defterleri, bilgisayar programları aracılığı ile tutabilmelerine ilişkin değişiklik yapıldıktan sonra, ülkemizde genel muhasebe ve işletme defteri programları gelişmiş ve kullanımı yaygınlaşmıştır. Netadam, işletmelerin üretim ve muhasabe aşamalarındaki, yazılım ihtiyaçlarını karşılamak üzere Muhasebe Programları ve Üretim Takip Programları (ERP) geliştirmektedir.

999 TL
Organizma ONE Ön Muhasebe Programı ile Stok, Fatura, Cari, Kasa, Banka, Çek-Senet Programlarıinternet üzerinden çalıştırabilirsiniz.

Online DemoOrganizma %100 internet tabanlı olması sebebi ile, istediğiniz lokasyondan, sadece internete bağlanan bir PC bulmanız yeterlidir. Şifreniz ile, internete bağlı PC'den tüm kayıtlarınızı online merkeze yapar, istediğiniz noktadan rapor ve çıktı alabilirsiniz.

2.499 TL
Organizma PLUS Web Tabanlı İş Yönetimi ve Ön Muhasebe Programı'na, Organizma ONE Paketine ek olarak Teklif, Sipariş ve Satın Alma Programları dahil edilmiştir.

Organizma, internet tabanlı olduğu için, satıcılarınız internete bağlanabilen dizüstü bilgisayar, yada müşterilerinin bilgisayarından anlık stok durumunu görerek sipariş girebilir.

3.999 TL
Organizma PRO Web Tabanlı İş Yönetimi ve Temel Muhasebe Programı'na, Organizma PLUS paketine ek olarak Muhasebe ve Muhasebeleştirme Programları dahil edilmiştir.

Organizma Web Tabanlı Muhasebe Programı, gelişmiş bir şifreleme ve kullanıcı tanımlama ve yetkilendirme sistemi ile donatılmıştır. Bu sayede Bayi'lerinizi sisteminize dahil edebilir ve değişik seviyelerde yetkiler verebilirsiniz.

6.999 TL
Organizma ERP Web Tabanlı İş Yönetimi ve Temel Muhasebe Programı'na, Organizma PRO paketine ek olarak Üretim Planlama ve Yönetim (ERP) Programı dahil edilmiştir.

Organizma'nın, kuruluş aşamasında her kullanıcının bilgisayarına ayrı ayrı kuruluş gerekmez, sadece ana makinayı kurmak yeterlidir, kullanıcı tarafında bir ayar gerektirmez.

1.499 TL
iPad, iPhone, Mac ve PDA Cep Telefonlarından Muhasebeye Erişim Programı:
Organizma NEXT

Online DemoOrganizma Web Muhasebe Programımıza artık tüm iPad, iPhone, Mac modellerinden, akıllı cep telefonlarından ve tüm mobil cihazlardan istediğiniz web tarayıcısından erişebilirsiniz. Bu modülümüz ile internet daha da bağımsız olacak her an cep telefonunuzdan şirketinizin her türlü verisine ulaşabileceksiniz.

Organizma PROJECT Web Tabanlı İşletmeye Özel Yönetim paketinde, Organizma ERP paketine ek olarak Bordro ve Demirbaş Programları dahil edilmiş, işletmenize özel geliştirmeler ve ilaveler mümkündür.

Organizma Web Tabanlı Muhasebe Programı programlama aşamasında 4 kademeli bir güvenlik seviyesi ile donatılmıştır.

899 TL
Organizma DANIŞMAN Mali Müşavir Programı, Müşavirlere özel bir pakettir ve Muhasebe, Muhasebeleştirme, Bordro, Demirbaş, E-Beyanname, E-Bildirge ve İşletme Defteri Modüllerini içermektedir.

Önemli:Organizma DANIŞMAN paketi sadece SMMM ve YMM'lere özeldir. Lisans belge karşılığında verilir.

Organizma Web Tabanlı Muhasebe ve İş Yönetimi Programı'nın Özellikleri ve Modülleri.
Organizma Web Tabanlı Muhasebe ve İş Yönetimi Programı'nı seçmeniz için On neden.