| Türkçe | English | Руский |

Tekstil Programları

Tekstil Sektörüne Yönelik Programlar

Temsil gücünüzü AgenTex Tekstil Mümessilleri Yönetim Programı, ile arttırın...
AgetTex, Windows 2000/2003 Server işletim sisteminde, Microsoft Exchange Server 2000 ve Outllook 2000 ile online entegre çalışan,  çok kullanıcılı bir mümessil yönetim takip programıdır.
Hayati olduğunu bildiğimiz, düzenli işletme ihtiyacınız için FiberTex'i yarattık....
FiberTex, iplik üretimi yapılan bir işletmede aşağıdaki üretim aşamalarını en kolay şekilde takip edilmesini sağlayan kolay kullanım özelliğine sahip bir paket programdır.  İstenildiğinde FiberTex İplik Yönetim Programı, internet üzerinden de takip edilebilecek duruma getirilebilmektedir. Barcod'lu stok ve üretim takibine hazır alt yapıdadır. Yine talep edildiğinde Mobil uygulamalar ile entegre çalıştırılabilmektedir.
OrTex, örme kumaş üretimi yapılan bir işletmede üretim aşamalarını en kolay şekilde takip edilmesini sağlayan bir paket programdır. İstenildiğinde OrTex Örme Yönetim Programı, internet üzerinden de takip edilebilecek duruma getirilebilmektedir. Barcod'lu stok ve üretim takibine hazır alt yapıdadır. Yine talep edildiğinde Mobil uygulamalar ile entegre çalıştırılabilmektedir.
Ziptex kolaylığı size dünyanın kapılarını da açacak...
ZipTex, fermuar üretimi yapılan bir işletmelerin üretim aşamalarını en kolay şekilde takip edilmesini sağlayan bir paket programdır. İstenildiğinde ZipTex Fermuar Yönetim Programı, barcod'lu stok ve üretim takibine hazır alt yapıdadır. Yine talep edildiğinde Mobil uygulamalar ile entegre çalıştırılabilmektedir.
Boyamadaki tecrübenizi, işletme gücünüze taşımak istemez misiniz?
ColorTex, boyahanelerde üretim aşamalarını en kolay şekilde takip edilmesini sağlayan kolay kullanım özelliğine sahip bir paket programdır. İstenildiğinde ColorTex Boyahane Yönetim Programı, barcod'lu stok ve üretim takibine hazır alt yapıdadır.  Yine talep edildiğinde Mobil uygulamalar ile entegre çalıştırılabilmektedir.