RapTex-S Dikişsiz (Seamless) Üretim Yönetim Programı

Dikişsiz Üretim Yönetim Programı: RapTex-S

RapTex-S

İplikten giyime kadar tüm aşamalarınızda en büyük yardımcınız.

RapTexS; dikişsiz üretimi yapılan bir işletmede aşağıdaki üretim aşamalarını en kolay şekilde takip edilmesini sağlayan kolay kullanım özelliğine sahip bir paket programdır. İstenildiğinde RapTexSile, barkod’lu stok ve üretim takibi yapılabilir. Yine talep edildiğinde mobil uygulamalar ile entegre çalıştırılabilmektedir. Elektronik tartılardan anlık kg bilgisi okunarak barkod etiketlerini rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

RapTexS Dikişsiz (Seamless) Üretimi Yönetim Programımız aynı zamanda Organizma Web Muhasebe programımızla da online entegre çalışmaktadır. Böylelikle RapTexS'te satınalma süreci başlayan bir hammaddenizle ilgili irsaliye ve faturaları muhasebe programına girmek için ekstra bir zaman harcamayacak, muhasebe departmanınız tek tıkla her şeyi muhasebeleştirecek. Basit bir hesapla ortalama büyükteki bir çorap firmasında ayda 9-10 klasör evrak biriktiğini var sayarsanız muhasebe departmanınız için ciddi bir zaman avantajı sağlayacaktır.

RapTexS Dikişsiz (Seamless) Üretim Yönetim Programı;

Windows 2000/2003/2008 sunucu işletim sisteminde çalışan, Microsoft SQL 2000/2005/2008 veritabanı kullanan, çok kullanıcılı, çok dilli Windows tabanlı bir Dikişsiz Üretim Takip Programıdır.

RapTexS Dikişsiz (Seamless) Üretim Yönetim Programı Modülleri;