RapTex Çorap Üretimi Yönetim Programı

Çorap Üretimi Yönetim Programı: RapTex

RapTex

RapTex Çorap Üretimi Yönetim Programı ile kazancınız çorap söküğü gibi kolay artacak...

Raptex, çorap üretimi yapılan bir işletmede üretim aşamalarını en kolay şekilde takip edilmesini sağlayan bir paket programdır. İstenildiğinde Raptex ile barkod’lu stok ve üretim takibi yapılabilir. Yine talep edildiğinde mobil uygulamalar ile entegre çalıştırılabilmektedir. Elektronik tartılardan anlık kg. bilgisi okunarak barkod etiketlerini rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

Raptex; Raptime Çorap Makineleri Yönetim Programı ile online entegre çalışabilmektedir. Bu sayede iğne, kovan, makine çeşidine göre makine parkurunun planlamasını yapabilmektedir, sürükle bırak kolaylığında, planlama ekranı üzerinde, otomatik yada manuel planlama ve değişiklik yapılabilmektedir...

Raptex Çorap Yönetimi Programımız aynı zamanda Organizma Web Muhasebe programımızla da online entegre çalışmaktadır. Böylelikle Raptex'te satınalma süreci başlayan bir hammaddenizle ilgili irsaliye ve faturaları muhasebe programına girmek için ekstra bir zaman harcamayacak, muhasebe departmanınız tek tıkla her şeyi muhasebeleştirecek. Basit bir hesapla ortalama büyükteki bir çorap firmasında ayda 9-10 klasör evrak biriktiğini var sayarsanız muhasebe departmanınız için ciddi bir zaman avantajı sağlayacaktır.

Raptex Çorap Üretimi Yönetim Programı;

Windows 2000/2003/2008 sunucu işletim sisteminde çalışan, Microsoft SQL 2000/2005/2008 veritabanı kullanan, çok kullanıcılı, çok dilli Windows tabanlı bir Çorap Üretim Takip Programıdır.

Raptex Çorap Yönetim Programı Broşürü

RapTex Çorap Üretimi Yönetim Programı'nın Modülleri: