Net-X e-Connect Programı

Net-X Erp e-Connect yazılım çözümü (e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter)

Net-X e-Connect

Ülkemizde uygulama başlanılan e-dönüşüm ile artık tüm faturalarınızı ve defterlerinizi Netx e-Connect hazırlayabilirsiniz. Netx e-Connect yazılımımız ile tüm faturalarınızı müşterinizin vergi numarasına göre ister e-Fatura ister e-Arşiv faturası olarak hazırlayabilirsiniz. Netx içerisinde oluşan her fatura kaydına ekstra bir müdahale yapmadan otomatik olarak gönderimini sağlayabilirsiniz. Otomatik numaralandırma seçenekleri ile her şubenizin farklı e-Fatura ve e-Arşiv faturası serisi vermesini sağlayabilirsiniz. Şirketiniz de ciddi maliyet ve zaman tasarrufu sağlayacak bu uygulamamız ile süreçlerinizi daha hızlı yönetebilirsiniz.

Benzer şekilde e-Connect programımızla ile GİB ve entegratörlerin istemiş olduğunu formatta e-defter dosyalarını hazırlayabilirsiniz. Tüm muhasebe kayıtlarının GİB ‘in istediği formatta oluşmasını sağlayan Netx yazılımımız ile bu dosyaları hazırlamak son derece kolay ve hızlı olmaktadır.

Netx e-Connet ürünümüz GIB in onaylamış olduğu 13 farklı entegratör ile entegre çalışmaktadır. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Önemli Bilgi Notu

1.1.2017 tarihi itibariyle e-Fatura uygulamasına kayıtlı mükelleflerin ihracat ve yolcu beraberi eşya ihracı işlemlerine ait faturaların e-Fatura olarak düzenlenme zorunluluğu başlıyacaktır. Netx ürünümüzün tüm paketleri ile ihracat faturalarınızı düzenleyebilirsiniz.

Çalıştığımız entegratörler;
e-Finans , İşnet , KoçSistem, Bimsa, F.I.T. , NES, Crssoft , Veriban, EDM, Türkkep, İSİS, NetBT, BizOfis