Muhasebe Programı - Bütçe Programı

Muhasebe Programı'na eklenen Bütçe Programı ile Bütçe Analizi.

Yeni geliştirmiş olduğumuz Bütçe programımızla isterseniz Organizma Web Muhasebe Programı’mızda oluşan kayıtları giriş yapmadan otomatik çekerek analizler yapabilirisiniz. Örneğin muhasebe programı içerisinde girilmiş olan kendi çekleriniz, vadesi gelmemiş tüm faturalar gibi gelecek ödeme planınızda yer alan tüm detayları ikinci bir girişe kalmaksızın görebilirsiniz.

Bütçe programına eklediğimiz diğer bir özellik sayesinde de Startex Konfeksiyon programını kullanan müşterilerimiz orada oluşan sipariş bilgilerinide çekerek aynı program içinde hem gelirlerini hem de giderlerini görebilirler. Startex Konfeksiyon Programı’ndaki bilgleri çekme işlemi otomatik olarak yapılmakta kullanıcıya ekstra bir girişe gerek bırakmamaktadır. Startex Konfeksiyon Programımızı kullanan müşterilerimiz faturası gelmemiş yani muhasebe programına kaydı oluşmamış olan Satınalma / Tedarik fişlerininide gelecekteki yapılacak ödemeler olarak bütçe tablosunda gider hanesinde görebilirler. Hatta ilgili satınalma föylerinde ödeme vade ve diğer detay bilgiler girildiğinde bütçe tablosunda ilgili tarihte ödenecek gider olarak görünmesini sağlayabilirler.

Firmanızın her ay düzenli oluşan giderlerini de tanımlayarak aynı tablo içerisinde analiz etme şansına sahip olabilirsiniz. İsterseniz bu giderlerinizi farklı dövizler bazında tanımlayarak bütçe tablosunda o tarihe en yakın kurdan tahmini olarak görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Tüm özelliklerin hepsini Bütçe programımızla elde edebilirsiniz.