Kurumsal

KURUMSAL

KURUMSAL

Netadam Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.; 1998 yılında kurulmuş bir yazılım ve bilişim firmasıdır.  Kuruluşundan itibaren özellikle internet tabanlı yazılım projeleri üretimi üzerine yoğunlaşmıştır. Bu alanda en son üretmiş olduğu Organizma Web Muhasebe ve Üretim Planlama (ERP) Programı, kendi alanında çok önemli bir liderlik üstlenmiştir. Tamamen internet tabanlı olarak geliştirilmiş olan ürün ile dünyanın herhangi bir noktasından internet üzerinden kullanım kolaylığını müşterilerine sunmaktadır.  Eğitimli ve yetişmiş kadrosu ile tüm projelerde yeterli hizmet kalitesini tutturan Netadam, Türkiye çağında 32 bayi'si ile her noktaya hizmet götürmekte kararlıdır.

Firmamızın vizyonu

  • Bilişim sektöründe ve değer yaratmada liderlik…
  • Gelecekte kendi alanında, sadece Türkiye'de değil, yurt dışında da hatırı sayılır yazılım firmalarından biri olmaktır.
  • Her geçen gün bir adım daha ileri gitmek, kendini geliştirmek, değiştirmek... Bu doğrultuda her kullanıcıya ürünlerimizi sevdirmek, firmamıza olan güvenlerini arttırmak.  Ürettiklerimiz ile kendi alanımızda yeni geleceklere öncü olmak hedefimizdir.