Net-X Elite II ile Muhasebe programı

Net-X Elite II Ön Muhasebe Programı + Genel Muhasebe Programı

Net-X Elite II

(Stok, Fatura, Cari, Banka, Kredi Takip, Kasa, Çek/Senet) Ön Muhasebe Programı + Genel Muhasebe Programı

Net-X Elite II paketi ile Stok, Fatura, Cari, Banka, Kredi Takip, Kasa, Çek/Senet, modülleri ile ön muhasebe programı ayrıca genel muhasebe programı ile işletmenizin tüm süreçlerini takip edebilirsiniz. e-Dönüşüm uyumlu muhasebe programımız içerisinden e-fatura, e-arşiv faturası, e-İhracat faturası ve e-irsaliye evraklarınızı herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymadan aynı ekran içerisinden gönderebilirsiniz.

Net-X Elite II Muhasebe Programı tüm ön muhasebe kayıtlarını tam entegre genel muhasebeye aktararak hızlı ve pratik kullanım avantajı sağlar. Genel muhasebeye aktarılan tüm kayıtlar e-defter kayıt kurallarına göre oluşturulur. 

Farklı bir programa ihtiyaç duymaksızın Net-X Elite II Genel Muhasebe Programı ile oluşturulan tüm muhasebe kayıtlarınız için e-defterinizi oluşturabilirsiniz. Bu modüllerin yanı sıra ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz doküman yönetimi ile de tüm evraklarınızı Net-X Elite ürününde saklaya bilmenin keyfini yaşayacaksınız.

Örneğin;

Çalıştığınız firmalar ile olan sözleşmeler, ürün kullanım kılavuzları, resimleri, katalogları, aldığınız veya verdiğiniz çeklerin taranmış halleri ve diğer evraklarınız dijital olarak NET-X Elite II Muhasebe Programı ile güvenle saklayabilirsiniz.