Garanti Şartları

Tüketici Hakları ve Garanti Şartları

Garanti Şartları

NetAdam'dan satın alınan ürünlerin Garanti Şartları:

 1. Garanti süresi, ürün teslim tarihinden itibaren başlar ve 6 aydır. 
   
 2. Ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır. 
   
 3. Ürünün arızlarını bildirmenizden sonra iş günleri dahilinde 12 saat içerisinde tarafınıza destek hizmeti verilir.  Garanti süresinin dolması ve süre dolumundan itibaren müşterinin "Yıllık Yazılım Destek Anlaşması" imzalamaması durumunda, müşteri arıza durumlarında "Çağrı Başına Servis Ücreti" ödeyerek yerinde ve uzaktan erişim ile destek alabilir. 
   
  İstanbul dışı destek hizmetlerinde Garanti Süresi dahilinde ve Yıllık Yazılım Destek Anlaşması süresince ayrıca destek ücreti ödenmez ancak Yol ve Konaklama ücreti tahsil edilir.  Çağrı Başına Servislerde İstanbul dışına hizmette, Yol ve Konaklama haricinde günlük 400.-YTL+KDV servis ücreti kesilir.
 4. Ürünün garanti süresi içerisinde, arızalanması halinde, hiçbir ücret talep etmeksizin desteği verilecektir.
   
 5. Ürünün kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılması yanı sıra kullanıcı hatalarından meydana gelen data kaybı ve program arızaları garanti kapsamı dışındadır. 
   
 6. Ürünün iadesi ile ilgili olarak "Tüketici Haklarını Koruma Kanunu" geçerlidir.  Ürün satış aşamasında müşteri talebine göre örnekli şekilde anlatılmakta ve detaylı olarak tanıtılmaktadır.  Sitemizde ürünlerimizden internet tabanlı olanların 7 gün 24 saat incelenip kullanılabileceği demo versiyonları açıktır.  Dileyen müşterimiz demo şifre ve kullanıcı adını şirketimizden temin ederek, satın alma öncesi dilediği kadar inceleme, bilgi girişi ve raporlama yapabilir.  Satın alma gerçekleştikten sonra müşteri adresinde ücretsiz eğitim paketi dahilinde müşteri eğitilir.