Teslimat Koşulları

NetAdam'dan satın alınan ürünlerin teslimat koşulları.

Teslimat Koşulları

Satın alınan ürünlerin teslimatı istanbul il sınırları dahilinde ve harcinde olarak iki başlık altında toplanır.

Teslim Saatleri

 • Sitemizde verilen siparişler haftanın 5 günü 9:00 – 18:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Bu saatler dışında teslim edilmek üzere verilecek siparişler için, sipariş verme esnasında ilave ücret talep edilebilir.
 • Saat 12:00’den önce verilen siparişler aynı gün içinde teslim edilir. Bu saatten sonra verilen siparişler bir sonraki güne kalabilir.
 • Vereceğiniz bir siparişin hemen değil de daha sonraki bir tarihte ve saatte alıcıya teslim edilmesini talep edebilirsiniz.
 • Teslim gün ve saati ile ilgili tercihinizi sipariş verme sırasında verirsiniz. Sipariş verme sırasında, o an için geçerli en erken teslim gün ve saati tarfınıza bildirilecektir.
 • Verdiğiniz bir siparişin teslim saati ile ilgili bir sorun oluşması durumunda size önceden telefon ile bilgi verilecektir.

Nakliye / Ulaştırma Ücreti

 • Sitemizde ilan edilen ürün fiyatları İstanbul sınırları içinde yapılacak teslimatlar içindir. İstanbul ili dışına verilecek siparişlerde bu rakamlara nakliye ücreti ilave edilmektedir.
 • Şehir sınırları dışında kalan adresler için, siparişinize ayrıca Nakliye Ücreti ilave edilecektir. Siparişiniz alındığında adres incelenecek ve şehir sınırları dışında kalıyorsa belirlenen Nakliye Ücreti size telefon ile bildirilerek onayınız alınacaktır. (Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizde ödeyeceğiniz tüm ücretler için mutlaka onayınız alınır.)
 • İstanbul ilinde, şehir sınırları dışında kalan köyler ile Alemdağ, Samandıra, Ömerli, Kurtköy, Sultanbeyli, Kumburgaz, Zekeriyaköy, Sultançiftliği, Hadımköy, Hoşdere, Kemerburgaz, Habibler, Çatalca, Esenyurt, Firuzköy, Bahçeşehir semtlerine giden siparişlerde yol ücreti alınmaktadır. Verdiğiniz sipariş bu kapsamlardan birine giriyorsa size telefon ile bilgi verilerek onayınız alınır.

Ürünün Alıcıya Teslimi

 • Vereceğiniz sipariş öncelikle alıcının kendisine teslim edilir.
 • Ancak alıcı adresinde bulunamamışsa veya alıcının kendisine teslimat yapılamıyorsa; evlerde alıcının komşusuna; işyerlerinde ise iş arkadaşlarına, danışmaya veya güvenliğe teslim edilir. Bunun da mümkün olmaması durumunda alıcıya telefon ile ulaşılarak randevu alınır ve teslimat yapılır.
 • Bazı hastanelerde, askeri binalarda veya işyerlerinde, bina veya tesis yönetimin kuralları gereği ürün içeri kabul edilmeyebilir. Bu durumda siparişiniz ilgili görevlilere teslim edilir.

GARANTİ KOŞULLARI

Teslim edilen üründe nakliyeden ve kullanımdan dolayı bir hasar yok ise ürün yanlış yükleme sebebi ile açılamıyor ve yüklenemiyorsa, tüm masrafları tarafımızca karşılanacak şekilde yenisi adresinize ücretsiz gönderilir.

SİPARİŞLERDE DEĞİŞİKLİK

Teslim Tarihi Değişiklikleri

Siparişin teslim saatinden 12 saat öncesine kadar teslim tarih ve saatini değiştirebilirsiniz. Bunun için sizden ilave ücret talep edilmez. Teslim tarihi değişikliklerini lütfen bize telefon ile bildiriniz.

Adres Değişiklikleri

Siparişiniz (hazırlanmış olsa bile) henüz yola çıkmamış ise adres değişikliği yapabilirsiniz. Adres değişiklikleri için sizden ilave ücret talep edilmez. Adres değişikliklerini lütfen bize telefon ile bildiriniz.

SİPARİŞİN İPTALİ

Kesin Sipariş Formu imzalanmış ise siparişin iptali sonrası doğacak olan parasal kayıplar tarafınızdan talep edilir.

Yurt Dışı Banka Kartları

Yurt dışı banka kartları ile alış veriş yapılması halinde döviz çevrimleri sırasında tutar farklılıkları olabilir.