NET-X ERP Modül ve Özellikleri

NET-X ERP Genel Modül ve Özellikleri

Net-X ERP Programı ile iş yerinizde ihtiyaç duyacağınız tüm iş süreçlerini takip edebilirsiniz. Gelişime açık ve sürekli geliştiriliyor bir alt yapı sahibi olması nedeni ile sisteminiz her daim güncel kalacaktır. Hatta iş yerinize özel çözümler üretilebilir bir alt yapı sahip olacaksınız.

Giriş ekranlarında, arama ekranlarında ve raporlarımızda kolonların görünümünü kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Her açıldığında aynı şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Net-X ERP Programı ile stoklarınızı resimli olarak yönetirken, resimli teklifler, resimli satın alma formları düzenleyecek şekilde gelişiminizi sürdürebilirsiniz.

Günümüz dünyasında artık her şey dijitalleşti, fakat programlar veri tabanının yanı sıra dijital evrak saklama işini de kendine görev edinmeli diye düşündük. Bu anlayış ile her modülde kullanabileceğiniz bir doküman yönetimi alt yapısını geliştirdik. Tozlu raflarda sakladığınız bir sürü evrakı dijital olarak saklamanıza ve bu evraklara hızlıca ulaşmanıza olanak tanıyacak şekilde kullanımınıza sunduk.

Örneğin;

Çalıştığınız firmalar ile olan sözleşmeler, ürün kullanım kılavuzları, ürün resimleri, ürün katalogları, aldığınız veya verdiğiniz çeklerin taranmış halleri ve diğer evraklarınız dijital olarak NET-X ERP alt yapısı içinde güvenle saklanıyor.