El Terminali Modülü

Net-X Tracker Akıllı El Terminali Uygulaması Modülü

▼
El Terminali ekranında e-Fatura ekranınız...
▼
El Terminali ekranında e-Fatura satır düzenleme ekranınız...
▼
El Terminali Ekranında Parakende satış  ekranınız...
▼
El Terminali ekranında Parakende Satış Faturası satır düzenleme ekranınız...
Netx Tracker Akıllı El Terminali modülümüz ile geniş alanlarda, büyük depolarda, büyük mağazalarınızda, geniş üretim alanlarında, geniş showroomlarınız da, fuarlarda, araçlarınızdan veri toplamak için geliştirilmiştir. Online olarak çalışan bu uygulamamız ile barkod okutarak stok giriş çıkış irsaliyelerini, üretim sonuçları için fiş kayıtlarını, anlık mağaza satışlarını, fatura kayıtlarını, sipariş alımlarını, araç yükleme yada boşaltma yaparken stok fişlerini oluşturabilirsiniz. Online olması sayesinde saha da kayıtlarınızı oluştururken e-fatura, e-arşiv faturası ve e-irsaliyelerinizi gönderebilirsiniz. 

 Başlıca kullanım yerleri:
  • Geniş alanlı depo giriş çıkışlarında online stok giriş çıkış irsaliyesi oluşturabilirsiniz. Hatta aynı ekranda e-İrsaliye olarak el terminali üzerinden gönderebilirsiniz.
  • Araç yükleme ya da boşaltma alanlarında online stok giriş çıkış fişleri oluşturabilirsiniz.
  • Çok katlı ya da dağıtık yapıdaki üretim sahalarında hızlıca üretim sonuçlarını okutabilirsiniz.
  • Büyük alanlı mağazalarınızda Perakende Satış ekranı ile hızlıca satış yapabilirsiniz.
  • Benzer şeklide el terminalinden okutma yaparak anlık fatura kesebilirsiniz. Hatta o anda e-fatura ya da e-arşiv faturası olarak gönderimini el terminali üzerinden yapabilirsiniz.
  • Geniş alanlı showroomlarınızda ya da fuarlarda barkod okutarak hızlıca sipariş alabilirsiniz. Aldığınız siparişi aynı ekranda müşterinize e-posta olarak gönderebilirsiniz.